{ Gyors fot }2020.07.20. 23:26, Daisy
Most a kedvenc lovam
Nagyobb kprt katt a kpre.

Mg mindig itt vagytok?!2019.10.29. 12:52, Daisy
Ksznm
El sem hiszem, hogy mg mindig ennyien ltogatjtok az oldalt, annak ellenre, hogy baromi rgen tltttem fel brmilyen frisstst amirt elnzst krek de sem idm sem kedvem nem volt a jtkkal foglalkozni. Azta rengeteg jdonsg s vltozs trtnt a jtkban, szval itt az ideje felvennem jra a ritmust.
Nektek pedig ksznm a tbb mint 12.000 ltogatt s, hogy minden nap elltogattok hozzm! Szuperek vagytok!

Friss2019.05.06. 14:19, Daisy
Sziasztok
Nem jutottam semmire az j kinzettel, annyira semmi tletem sincs, vagy mr lehet az a baj, hogy tl sok van s egy nagy kosz van a fejemben, gyhogy elengedte ezt egy idre. Haladtam egy kicsit egyb frisstsekkel.
Itt egy j menpont:
*SPOILER VESZLY*
Kosz a kbn...2019.04.10. 21:04, Daisy
Design csere.
Sziasztok, a nagyobb tartalom feltltst elszr is egy apr design cservel kezdenm, mr most elkezdte zavarni a szemem, hogy ennyire vilgos a kinzet.
Szval a koszt tapasztaltok akkor minden ok csak prblgatom a dolgokat.
Puszi, Daisy
lek2019.04.01. 22:18, Daisy
Kszlk nektek.
Sziasztok.
Elg rgen voltam mr itt, de prbltam magam utolrni a jtkban. Vgre elrtem odig, hogy megcsinltam a ftrtnetes kldetst. Izgalmas kpeket tudtam kzben kszteni s ezrt is hzodott el ennyire, mert nem akartam csak gy vgig szaladni rajta, hanem megrkteni egy kt dolgot, hogy kirly bortkpeket kszthessek pldl. Persze a pkokat azta sem szedtem ssze de ez mr mellkes...:'D megprblom minl hamarabb befejezni nektek amiket szerettem volna aztn hamarosan jelentkezem!
Puszi, Daisy.
Friss2019.03.05. 13:50, Daisy
Szerkesztgets ezerrel :)
jabb bortkp kerlt be a raktrunkba:

B O R T K P E K2019.03.03. 21:46, Daisy
Frissek :)
2 db j bortkp kerlt fel az oldalra :

Ez mi?2019.03.03. 18:36, Daisy
Ma lttam ezt elszr.
Ti tallkoztatok mr ezzel? n ma lttam ezt elszr :D valami j dolog vagy megint csak le vagyok maradva? :'D

Kldetsek2019.03.02. 22:01, Daisy
Anne megynk mr!

Vgre n is belekezdtem a kldetsekbe. Nagyon izgatott voltam mert elg sok dologrl lemaradtam, de nem nztem meg egy videt sem rla.Gondoltam, hogy azonnal nem fogok eljutni Anne-hez pandriba, s tuti lesz vrakozs kldets, szval nem trtnt mg meg a nagy pillanat amikor kihozzuk szerencstlent...Nagyon rdekel, hogy Anne lelkileg milyen llapotban lesz, remlem nem lesz hamar tl rajta,ezt ne rtstek flre, nem vagyok ilyen szemt :'D, csak remlem nem annyi lesz, hogy kiszabadul s akkor huuu dejooo menjnk egytt bajnoksgra. Akkor tuti egy darabig elengedem ezt a dolgot :'D
Mindenesetre izgalmasnak rzem eddig, vrom a folytatst.
s megint eljtt az a frnya csodaht...:D mr nagyon izgatja a fantzimat, hogy az mi a fene lehet. S ki kvetett Dnvlgyben? oO na mindegy, majd kiderl egyszer :D
Viszont amit mg megtettem, hogy megnztem a 3 (nekem) j pacit. s n t vlasztottam:

V E R S E N Y2019.03.02. 15:22, Daisy
n is jelentkeztem, siess te is! :)
|